Moderný nábytok, spotrebiče a doplnky pre moderný domov

Multifunkčná rúra TEKA HLB 840 MAESTRO, biele sklo

 • Multifunkčná rúra TEKA HLB 840 MAESTRO, biele sklo 1
 • Multifunkčná rúra TEKA HLB 840 MAESTRO, biele sklo 2
 • Multifunkčná rúra TEKA HLB 840 MAESTRO, biele sklo 3
Multifunkčná rúra TEKA HLB 840 MAESTRO, biele sklo

Dostupnosť: Skladom

Kód produktu: 

RNP007a

bez DPH: 349,17 € s DPH: 419,00 €
TEKA HLB 840
- Farebné prevedenie biele sklo
- Čistý objem 70 litrov
- Teplotný rozsah 50°C - 250°
- 9 funkcií pre pečenie
- Čistiaci systém HydroClean® PRO
- Energetická trieda A +
- Dotykový ovládací panel s LED displejom
- Mechanické rýchle predhrievanie
- Dvere s dvoma sklami
- Chrómované držiaky plechov s 1 teleskopickým pojazdom
- Sklopný gril
- Detský zámok
ALEBO
Popis

Detaily

 • TEKA HLB 840

Elegantná multifunkčná rúra na pečenie, vo farebnom prevedení čierne sklo, disponuje 9 funkciami pre pečenie, ktoré Vám zjednodušia život v kuchyni. Funkcie si  zvolíte na farebnom, dotykovom panely s LED displejom, ktorý poskytuje informácie pre dokonalú kontrolu a presnosť pri pečení. Celková kapacita je 70 litrov a tak rúra ponúka dostatočne veľký priestor pre pečenie. 

 • EFEKTÍVNE A ÚSPORNE

Doprajte si jedlá rovnomerne upečené a chrumkavé bez starostí. Správne pečenie zabezpečí varenie pri nízkych otáčkach - SlowCook, rozmrazovanie, mechanické rýchle predhrievanie a to všetko energeticky a úsporne s funkciou ECO

 • JEDNODUCHÉ, RÝCHLE A EFEKTÍVNE ČISTENIE

Každodenná rutina čistenia?  Pre každodennú rutinu, systém Hydroclean, pomocná ruka na rýchle a efektívne čistenie s minimálnou spotrebou energie. Ak vaše posledné nedeľné rodinné jedlo s pečeným hovädzím mäsom bolo úspešné a potrebujete hĺbkové čistenie, jediným dotykom zredukujte znečistenia v rúre. Čistenie rúry nikdy nebolo také ľahké.

 • OSOBNÝ ASISTENT VARENIA?

Áno. Značka TEKA myslí naozaj na všetko. S funkciou Osobný asistent sa stane každý šéfkuchárom svojej kuchyne a vytvorí gurmánsky zážitok priamo u Vás doma. S možnosťou naprogramovaných receptov si zvolíte až z 20 medzinárodných receptov. 

 • ĎALŠIE DETAILY, KTORÉ DOLADIA DOKONALÉ VARENIE

Vďaka širokej škále príslušenstva môžete variť šťavnaté jedlo na jednotlivých táckach alebo veľké kusy mäsa na mriežke. Teleskopické vodiace lišty s plným predĺžením. Úplná presnosť a úplná extrakcia s novými teleskopickými vodiacimi lištami, 100% podnos je extrahovaný, ktorý uľahčuje prístup k receptu. Dvierka s dvoma sklami zaručujú vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. Určite privítate i možnosť detskej poistky.

Parametre produktu

Parametre produktu

Značka Teka
Farba Biele sklo
Umiestnenie Vstavané
Gril Áno