Moderný nábytok, spotrebiče a doplnky pre moderný domov

Multifunkčná rúra TEKA HLB 850 MAESTRO, čierne sklo

  • Multifunkčná rúra TEKA HLB 850 MAESTRO, čierne a biele sklo 1
  • Multifunkčná rúra TEKA HLB 850 MAESTRO, čierne a biele sklo 2
  • Multifunkčná rúra TEKA HLB 850 MAESTRO, čierne a biele sklo 3
Multifunkčná rúra TEKA HLB 850 MAESTRO, čierne sklo

Dostupnosť: Skladom

Kód produktu: 

RNP006

bez DPH: 399,17 € s DPH: 479,00 €
TEKA HLB 850
- Farebné prevedenie čierne sklo
- Čistý objem 70 litrov
- Teplotný rozsah 50°C-250°C
- 9 funkcií pre pečenie
- Čistiaci systém Hydroclean® PRO
- Rozšírenie teleskopického sprievodcu
- Dotykový ovládací panel s LED displejom
- Rýchly režim vykurovania
- Sklopný maxi gril
- Detský bezpečnostný zámok
- Energetická trieda A +
ALEBO
Popis

Detaily

  • FUNKCIE, KTORé NAPOMÁHAJÚ K DOKONALOSTI 

Vstavaná, multifunkčná rúra na pečenie triedy MAESTRO vo farebnom prevedení čierne sklo, disponuje 12 funkciami pre pečenie, ktoré Vám zjednodušia prípravu pokrmov. Funkcie automatické expres predhrievanie, funkcia pizza, fermentáciu a SlowCook, ktorá zabezpečí varenie pri nízkych otáčkach, napomáhajú k dokonalosti prípravy pokrmov a to všetko energeticky a úsporne s funkciou ECO.  Celková kapacita rúry je 70 litrov, a tým ponúka dostatočne veľký priestor pre pečenie, aj pre väčšie rodiny. 

  • JEDNODUCHÉ, RÝCHLE A EFEKTÍVNE ČISTENIE

Každodenná rutina čistenia? Táto úsporná rúra ponúka funkciu HydroClean PRO, ktorá ľahko a efektívne umožňuje spustiť naprogramovanú čistiacu funkciu jednoduchým stlačením tlačidla. Jeden dotyk, jedna funkcia. A to všetko s minimálnou spotrebou energie.

  • INŠPIRUJTE SA NAPROGRAMOVANÝMI RECEPTAMI

S možnosťou naprogramovaných receptov sa každý stane šéfkuchárom svojej kuchyne a vytvorí gurmánsky zážitok. Môžete si zvoliť až z 20 medzinárodných receptov.

  • DOPLNKY

Vďaka širokej škále príslušenstva môžete variť šťavnaté jedlo na jednotlivých táckach alebo veľké kusy mäsa na mriežke. Funkcie si  zvolíte na farebnom, dotykovom displeji TFT 4" s podsvietenými ovládačmi, ktorý poskytuje informácie pre dokonalú kontrolu a presnosť pri príprave pokrmov.  Teleskopické vodiace lišty s plným predĺžením. Úplná presnosť a úplná extrakcia s novými teleskopickými vodiacimi lištami, 100% podnos je extrahovaný, ktorý uľahčuje prístup k pokrmu. Dvierka s tromi sklami zaručujú vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. A systém SoftClose zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Určite privítate i možnosť detskej poistky.

Vstavaná, multifunkčná rúra na pečenie značky TEKA HLB 850, vo farebnom prevedení čierne sklo, disponuje 9 funkciami pre pečenie, ktoré si zvolíte pomocou dotykového displeja. Pre každodennú rutinu, systém HydroClean, je pomocnou rukou pre rýchle a efektívne čistenie s minimálnou spotrebou energie. Multifunkčná rúra obsahuje automatické expresné predhrievanie. Energická trieda A+ zabezpečí úsporu energie až 20% viac ako trieda A.

Parametre produktu

Parametre produktu

Značka Teka
Farba Čierne sklo
Umiestnenie Vstavané
Gril Áno