Moderný nábytok, spotrebiče a doplnky pre moderný domov

Multifunkčná rúra TEKA HLB 860 MAESTRO, biele sklo

  • Multifunkčná rúra TEKA HLB 860 MAESTRO, biele sklo 1
  • Multifunkčná rúra TEKA HLB 860 MAESTRO, biele sklo 2
Multifunkčná rúra TEKA HLB 860 MAESTRO, biele sklo

Dostupnosť: Skladom

Kód produktu: 

RNP005a

bez DPH: 512,50 € s DPH: 615,00 €
TEKA HLB 860
- Farebné prevedenie biele sklo
- Čistý objem 70 litrov
- Teplotný rozsah 30°C-270°C
- 12 funkcií pre pečenie
- 20 naprogramovaných receptov
- Čistiaci systém HydroClean PRO
- Nerezový rám s protiprúdovou tlačou
- Farebná dotyková obrazovka, podsvietené ovládače
- Automatické predhrievanie
- Sklopný maxi gril
- Bezpečnostný spínač dverí
- Dvere s trojitým sklom
- detský zámok
ALEBO
Popis

Detaily

  • KVALITU, KTORÚ POZNAŤ

Vstavaná, multifunkčná rúra na pečenie triedy MAESTRO vo farebnom prevedení čierne sklo, disponuje 12 funkciami pre pečenie, ktoré Vám zjednodušia prípravu pokrmov. Funkcie si  zvolíte na farebnom, dotykovom displeji TFT 4" s podsvietenými ovládačmi, ktorý poskytuje informácie, dokonalú kontrolu a presnosť. Celková kapacita je 70 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre pečenie aj pre väčšie rodiny.

  • JEDNODUCHŠIE VARENIE S TEKA FUNKCIAMI

SurroundTemp zaručuje rovnomerné rozloženie tepla, dokonca aj varenie na rôznych úrovniach. Doprajte si jedlá rovnomerne upečené a chrumkavé bez starostí. Správne upečené mäso a ryby z vnútra i z vonku? Funkcie automatické expres predhrievanie, rozmrazovanie, fermentáciu, SlowCook, ktorá zabezpečí varenie pri nízkych otáčkach, napomáhajú k dokonalosti prípravy pokrmov a to všetko energeticky a úsporne s funkciou ECO.  

  • JEDNODUCHÉ, RÝCHLE A EFEKTÍVNE ČISTENIE

Každodenná rutina čistenia? S HydroClean PRO ľahko a efektívne umožňuje spustiť naprogramovanú čistiacu funkciu jednoduchým stlačením tlačidla. Jeden dotyk, jedna funkcia. A to všetko s minimálnou spotrebou energie.

  • INŠPIRUJTE SA NAPROGRAMOVANÝMI RECEPTAMI

S možnosťou naprogramovaných receptov sa každý stane šéfkuchárom svojej kuchyne a vytvorí gurmánsky zážitok. Môžete si zvoliť až z 20 medzinárodných receptov.

  • PRINCÍP PEČENIA S TURBOM

Pre rovnomerné šírenie horúceho vzduchu po celom vnútornom priestore rúry je využitý systém núteného prúdenia pozdĺž stien rúry. Sklon lopatiek na vrtuli ventilátora ženie vzduch vo vnútri rúry do boku cez kruhové výhrevné teleso vzduchovým prieduchom. Po postupnom odovzdaní tepla je vzduch opäť nasyvaný vrtuľou ventilátora pre opakovanie celého procesu.

  • ĎALŠIE FUNKCIE, KTORÉ PRISPEJÚ K DOKONALOSTI RÚRY

Vďaka širokej škále príslušenstva môžete variť šťavnaté jedlo na jednotlivých táckach alebo veľkých kusoch mäsa na mriežke. Teleskopické vodiace lišty s plným predĺžením. Úplná presnosť a úplná extrakcia s novými teleskopickými vodiacimi lištami, 100% podnos je extrahovaný, ktorý uľahčuje prístup k pokrmu. Dvierka s tromi sklami zaručujú vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. A systém SoftClose zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Určite privítate i možnosť detskej poistky.

Parametre produktu

Parametre produktu

Značka Teka
Farba Biele sklo
Umiestnenie Vstavané
Gril Áno