Moderný nábytok, spotrebiče a doplnky pre moderný domov

Multifunkčná rúra TEKA HLB 880 MAESTRO, čierne sklo.

  • Multifunkčná rúra TEKA HLB 880 MAESTRO, čierne sklo 1
  • Multifunkčná rúra TEKA HLB 880 MAESTRO, čierne sklo 2
  • Multifunkčná rúra TEKA HLB 880 MAESTRO, čierne sklo 3
Multifunkčná rúra TEKA HLB 880 MAESTRO, čierne sklo.

Dostupnosť: Skladom

Kód produktu: 

RNP004

bez DPH: 640,83 € s DPH: 769,00 €

Vstavaná rúra TEKA HLB 880


→ 5 ROKOV ZÁRUKA ←


- Farebné prevedenie čierne sklo
- Čistý objem 70 litrov
- Osobný asistent: 20 predvolených receptov
- 12 funkcií pre pečenie
- Čistiaci systém Hydroclean® PRO
- Funkcia Slowcook - Teplotná sonda na mäso
- Sklopný maxi gril
- Ovládací panel 4 TFT


- Energetická trieda A +
ALEBO
Popis

Detaily

  • KVALITU, KTORÚ POZNAŤ

Vstavaná, multifunkčná rúra na pečenie triedy MAESTRO vo farebnom prevedení čierne sklo, disponuje 12 funkciami pre pečenie, ktoré Vám zjednodušia život v kuchyni. Funkcie si  zvolíte na farebnom, dotykovom displeji TFT 4" s podsvietenými ovládačmi, ktorý poskytuje informácie, dokonalú kontrolu a presnosť pri príprave pokrmov. Celková kapacita je 70 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre pečenie. 

  • PRINCÍP PEČENIA S TURBOM

Pre rovnomerné šírenie horúceho vzduchu po celom vnútornom priestore rúry je využitý systém núteného prúdenia pozdĺž stien rúry. Sklon lopatiek na vrtuli ventilátora ženie vzduch vo vnútri rúry do boku cez kruhové výhrevné teleso vzduchovým prieduchom. Po postupnom odovzdaní tepla je vzduch opäť nasyvaný vrtuľou ventilátora pre opakovanie celého procesu.

  • FUNKČNOSŤ ENERGETICKY ÚSPORNE

SurroundTemp zaručuje rovnomerné rozloženie tepla, dokonca aj varenie na rôznych úrovniach. Doprajte si jedlá rovnomerne upečené a chrumkavé bez starostí. Správne upečené mäso a ryby z vnútra i z vonku? MeatProbe sa o to postará, pomocou úplnej kontroly teploty pečenia. S funkciou SlowCook, ktorá zabezpečí varenie pri nízkych otáčkach, rozmrazovanie, pečenie chleba, rýchle zahriatie, fermentáciu a to všetko energeticky a úsporne s funkciou ECO. Zmeňte svoju rúru na parnú s podnosom Teka MultiCook, ktorý je súčasťou výbavy rúry. Vaše jedlo udrží všetky výživné látky, vitamíny a minerály bez oleja. 

  • JEDNODUCHÉ, RÝCHLE A EFEKTÍVNE ČISTENIE

Každodenná rutina čistenia? Pre každodennú rutinu, systém Hydroclean, pomocná ruka na rýchle a efektívne čistenie s minimálnou spotrebou energie. Ak vaše posledné nedeľné rodinné jedlo s pečeným hovädzím mäsom bolo úspešné a potrebujete hĺbkové čistenie, jediným dotykom zredukujte popol znečistenia v rúre. Čistenie rúry nikdy nebolo také ľahké.

  • OSOBNÝ ASISTENT VARENIA?

Áno. Značka TEKA myslí naozaj na všetko. S funkciou Osobný asistent sa stane každý šéfkuchárom svojej kuchyne a vytvorí gurmánsky zážitok priamo u Vás doma. S možnosťou naprogramovaných receptov si zvolíte až z 20 medzinárodných receptov. 

  • INŠPIRUJTE SA NAPROGRAMOVANÝMI RECEPTAMI

S možnosťou naprogramovaných receptov sa každý stane šéfkuchárom svojej kuchyne a vytvorí gurmánsky zážitok. Môžete si zvoliť až z 20 medzinárodných receptov.

  • ĎALŠIE FUNKCIE, KTORÉ PRISPEJÚ K DOKONALOSTI RÚRY

Vďaka širokej škále príslušenstva môžete variť šťavnaté jedlo na jednotlivých táckach alebo veľké kusy mäsa na mriežke. Teleskopické vodiace lišty s plným predĺžením. Úplná presnosť a úplná extrakcia s novými teleskopickými vodiacimi lištami, 100% podnos je extrahovaný, ktorý uľahčuje prístup k receptu. Dvierka s troma sklami zaručujú vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. A systém SoftClose zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Určite privítate i možnosť detskej poistky.

Parametre produktu

Parametre produktu

Značka Teka
Farba Čierne sklo
Umiestnenie Vstavané
Gril Áno