Moderný nábytok, spotrebiče a doplnky pre moderný domov

Multifunkčná rúra TEKA iOven MAESTRO, čierne sklo

 • Multifunkčná rúra TEKA iOven MAESTRO, čierne sklo 1
 • Multifunkčná rúra TEKA iOven MAESTRO, čierne sklo 3
 • Multifunkčná rúra TEKA iOven MAESTRO, čierne sklo 2
 • Multifunkčná rúra TEKA iOven MAESTRO, čierne sklo 4
Multifunkčná rúra TEKA iOven MAESTRO, čierne sklo

Dostupnosť: Skladom

Kód produktu: 

RNP001

bez DPH: 849,17 € s DPH: 1 019,00 €

Vstavaná MULTIFUNKČNÁ RÚRA TEKA iOven


5 ROKOV ZÁRUKA
- Farebné prevedenie čierne sklo
- Čistý objem 70 litrov
- Osobný asistent: 50 predvolených receptov
- 18 funkcií pre pečenie
- Čistiaci systém Hydroclean® PRO
- Energetická trieda A +
- Funkcia Slowcook - Teplotná sonda na mäso
- Automatický expres predhrievania
- Režim pečenia chleba
- Sklopný maxi gril
- Ovládací panel 5 TFT
- Teleskopické vodiace lišty s úplným predĺžením

ALEBO
Popis

Detaily

 • KVALITU, KTORÚ POZNAŤ

Vstavaná, multifunkčná rúra na pečenie triedy MAESTRO vo farebnom prevedení čierne sklo, disponuje 18 funkciami pre pečenie, ktoré Vám zjednodušia život v kuchyni. Funkcie si  zvolíte na farebnom, dotykovom displeji TFT 5", ktorý poskytuje informácie, dokonalú kontrolu a presnosť pri príprave pokrmov. Celková kapacita je 70 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre pečenie. 

 • PRINCÍP PEČENIA S TURBOM

Pre rovnomerné šírenie horúceho vzduchu po celom vnútornom priestore rúry je využitý systém núteného prúdenia pozdĺž stien rúry. Sklon lopatiek na vrtuli ventilátora ženie vzduch vo vnútri rúry do boku cez kruhové výhrevné teleso vzduchovým prieduchom. Po postupnom odovzdaní tepla je vzduch opäť nasyvaný vrtuľou ventilátora pre opakovanie celého procesu.

 • FUNKČNOSŤ ENERGETICKY ÚSPORNE

SurroundTemp zaručuje rovnomerné rozloženie tepla, dokonca aj varenie na rôznych úrovniach. Doprajte si jedlá rovnomerne upečené a chrumkavé bez starostí. Správne upečené mäso a ryby z vnútra i z vonku? MeatProbe sa o to postará, pomocou úplnej kontroly teploty pečenia. Funkcie rozmrazovanie, pečenie chleba, rýchle zahriatie, fermentáciu, SlowCook, ktorá zabezpečí varenie pri nízkych otáčkach napomáhajú k dokonalej príprave pokrmov a to všetko energeticky a úsporne s funkciou ECO. Zmeňte svoju rúru na parnú s podnosom Teka MultiCook, ktorý je súčasťou tejto rúry! Vaše jedlo udrží všetky výživné látky, vitamíny a minerály bez oleja. 

 • JEDNODUCHÉ, RÝCHLE A EFEKTÍVNE ČISTENIE

Každodenná rutina čistenia? S HydroClean PRO ľahko a efektívne umožňuje spustiť naprogramovanú čistiacu funkciu jednoduchým stlačením tlačidla. Jeden dotyk, jedna funkcia. A to všetko s minimálnou spotrebou energie.

 • INŠPIRUJTE SA NAPROGRAMOVANÝMI RECEPTAMI

S možnosťou naprogramovaných receptov sa každý stane šéfkuchárom svojej kuchyne a vytvorí gurmánsky zážitok. Môžete si zvoliť až z 50 medzinárodných receptov.

 • ĎALŠIE FUNKCIE, KTORÉ PRISPEJÚ K DOKONALOSTI RÚRY

Vďaka širokej škále príslušenstva môžete variť šťavnaté jedlo na jednotlivých táckach alebo veľké kusy mäsa na mriežke. Teleskopické vodiace lišty s plným predĺžením. Úplná presnosť a úplná extrakcia s novými teleskopickými vodiacimi lištami, 100% podnos je extrahovaný, ktorý uľahčuje prístup k receptu. Dvierka s tromi sklami zaručujú vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. A systém SoftClose zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Určite privítate i možnosť detskej poistky.

Parametre produktu

Parametre produktu

Značka Teka
Farba Čierne sklo
Umiestnenie Vstavané
Gril Áno