Moderný nábytok, spotrebiče a doplnky pre moderný domov

Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 840 P MAESTRO, biele sklo

  • Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 840 P, biele sklo 1
  • Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 840 P, biele sklo 2
Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 840 P MAESTRO, biele sklo

Dostupnosť: Skladom

Kód produktu: 

RNP003a

bez DPH: 512,50 € s DPH: 615,00 €
TEKA HLB 840 P
- Farebné prevedenie biele sklo
- 50°C-250°C
- Čistý objem 70 l
- 8 funkcií pre pečenie
- Systém DualClean: čistenie pyrolytycom a HydroClean PRO
- Energetická trieda A +
- Rýchly režim vykurovania
- Dotykový ovládací panel s LED displejom
- Dvere SoftClose so 4 sklami
- Detský bezpečnostný zámok
ALEBO
Popis

Detaily

  • KVALITU, KTORÚ POZNAŤ

Vstavaná, multifunkčná rúra na pečenie triedy MAESTRO vo farebnom prevedení čierne sklo, disponuje 8 funkciami pre pečenie, ktoré Vám zjednodušia život v kuchyni. Funkcie si  zvolíte na farebnom, dotykovom ovládacom panely s LED dispejom, ktorý poskytuje informácie, dokonalú kontrolu a presnosť pri príprave pokrmov. Celková kapacita je 70 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre pečenie. 

  • FUNKČNOSŤ ENERGETICKY ÚSPORNE

SurroundTemp zaručuje rovnomerné rozloženie tepla, dokonca aj varenie na rôznych úrovniach. Doprajte si jedlá rovnomerne upečené a chrumkavé bez starostí. Správne upečené mäso a ryby z vnútra i z vonku? MeatProbe sa o to postará, pomocou úplnej kontroly teploty pečenia. S funkciou SlowCook, ktorá zabezpečí varenie pri nízkych otáčkach, rozmrazovanie, pečenie chleba, rýchle zahriatie, fermentáciu a to všetko energeticky a úsporne s funkciou ECO. Zmeňte svoju rúru na parnú s podnosom Teka MultiCook, ktorý je súčasťou tejto rúry! Vaše jedlo udrží všetky výživné látky, vitamíny a minerály bez oleja. 

  • JEDNODUCHÉ, RÝCHLE A EFEKTÍVNE ČISTENIE

Každodenná rutina čistenia? S HydroClean PRO ľahko a efektívne umožňuje spustiť naprogramovanú čistiacu funkciu jednoduchým stlačením tlačidla. Jeden dotyk, jedna funkcia. A to všetko s minimálnou spotrebou energie.

  • INŠPIRUJTE SA NAPROGRAMOVANÝMI RECEPTAMI

S možnosťou naprogramovaných receptov sa každý stane šéfkuchárom svojej kuchyne a vytvorí gurmánsky zážitok. Môžete si zvoliť až z 50 medzinárodných receptov.

  • ĎALŠIE FUNKCIE, KTORÉ PRISPEJÚ K DOKONALOSTI RÚRY

Vďaka širokej škále príslušenstva môžete variť šťavnaté jedlo na jednotlivých táckach alebo veľké kusy mäsa na mriežke. Teleskopické vodiace lišty s plným predĺžením. Úplná presnosť a úplná extrakcia s novými teleskopickými vodiacimi lištami, 100% podnos je extrahovaný, ktorý uľahčuje prístup k receptu. Dvierka s tromi sklami zaručujú vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. A systém SoftClose zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Určite privítate i možnosť detskej poistky.

Parametre produktu

Parametre produktu

Značka Teka
Farba Biele sklo
Umiestnenie Vstavané
Gril Áno