Moderný nábytok, spotrebiče a doplnky pre moderný domov

Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 840 P MAESTRO, čierne sklo

  • Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 840 P 1
  • Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 840 P 2
  • Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 840 P 3
Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 840 P MAESTRO, čierne sklo

Dostupnosť: Skladom

Kód produktu: 

RNP003

bez DPH: 512,50 € s DPH: 615,00 €

Vstavaná rúra TEKA HLB 840 P
5 ROKOV ZÁRUKA
- Farebné prevedenie čierne sklo
- Čistý objem 70 l
- 8 funkcií pre pečenie
- Systém DualClean: čistenie pyrolytycom a HydroClean PRO
- Energetická trieda A+
- Rýchly režim vykurovania
- Dotykový ovládací panel s LED displejom
- Dvere SoftClose so 4 sklami
- Detský bezpečnostný zámok

ALEBO
Popis

Detaily

  • KVALITU, KTORÚ POZNAŤ

Vstavaná, multifunkčná rúra na pečenie triedy MAESTRO vo farebnom prevedení čierne sklo, disponuje 18 funkciami pre pečenie, Ktoré Vám zjednodušia život v kuchyni. Funkcie si  zvolíte na dotykovom panely s LED displejom, ktorý poskytuje informácie, dokonalú kontrolu a presnosť pri príprave pokrmov. Celková kapacita je 70 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre pečenie. 

  • PRINCÍP PEČENIA S TURBOM

Pre rovnomerné šírenie horúceho vzduchu po celom vnútornom priestore rúry je využitý systém núteného prúdenia pozdĺž stien rúry. Sklon lopatiek na vrtuli ventilátora ženie vzduch vo vnútri rúry do boku cez kruhové výhrevné teleso vzduchovým prieduchom. Po postupnom odovzdaní tepla je vzduch opäť nasyvaný vrtuľou ventilátora pre opakovanie celého procesu.

  • FUNKČNOSŤ ENERGETICKY ÚSPORNE

SurroundTemp zaručuje rovnomerné rozloženie tepla, dokonca aj varenie na rôznych úrovniach. Doprajte si jedlá rovnomerne upečené a chrumkavé bez starostí. Správne upečené mäso a ryby z vnútra i z vonku? MeatProbe sa o to postará, pomocou úplnej kontroly teploty pečenia. Premeňte svoju rúru na parnú s príslušenstvom Teka MultiCook (nie je súčasťou dodávky) S funkciou SlowCook, ktorá zabezpečí varenie pri nízkych otáčkach, rozmrazovanie, rýchle zahriatie, fermentáciu a to všetko energeticky a úsporne s funkciou ECO

  • JEDNODUCHÉ, RÝCHLE A EFEKTÍVNE ČISTENIE

Každodenná rutina čistenia? Pyrolýza alebo čistenie parou. Modely Teka DualClean majú všetko, čo potrebujete na čistenie rúry. Pre každodennú rutinu, systém Hydroclean, pomocná ruka na rýchle a efektívne čistenie s minimálnou spotrebou energie. Ak vaše posledné nedeľné rodinné jedlo s pečeným hovädzím mäsom bolo úspešné a potrebujete hĺbkové čistenie, môžete si vybrať spomedzi troch rôznych úrovní pyrolýzy. Jediným dotykom zredukujte popol znečistenia v rúre. Čistenie rúry nikdy nebolo také ľahké.

  • ECO - HLAVNE ENEREGETICKY ÚSPORNE 

Väčšina rúr TEKA má celkovú spotrebu v energetickej triede A+, čo je až o 20% menej energetickej spotreby v porovnaní s energetickou triedou A. Ideálne pre prípravu všetkých druhov pokrmov s nižšou spotrebou energie. Inteligentná regulácia teploty - systém prispôsobuje spotrebu energie pri zachovaní nejlepších výsledkov prípravy.

  • ĎALŠIE FUNKCIE, KTORÉ PRISPEJÚ K DOKONALOSTI RÚRY

Vďaka širokej škále príslušenstva môžete variť šťavnaté jedlo na jednotlivých táckach alebo veľkých kusoch mäsa na mriežke. Dvierka so štyrmi sklami zaručujú vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. A systém SoftClose zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Určite privítate i možnosť detskej poistky.

Vstavaná, pyrolytická, multifunkčná rúra na pečenie značky TEKA HLB 840 P, vo farebnom prevedení čierne sklo, disponuje 8 funkciami pre pečenie a 3 čistiacimi pyrolytickými programami, ktoré si zvolíte pomocou dotykového ovládacieho panelu s LED displejom. Modely DualClean majú všetko, čo potrebujete na čistenie rúry. Pre každodennú rutinu, systém HydroClean, je pomocnou rukou pre rýchle a efektívne čistenie s minimálnou spotrebou energie. Multifunkčné rúry SurroundTemp zaručujú rovnomerné rozloženie tepla, dokonca aj varenie na rôznych úrovniach. Premeňte svoju rúru na parnú s príslušenstvom Teka MultiCook (nie je súčasťou dodávky). Vaše jedlo udrží všetky výživné látky, vitamíny a minerály bez oleja. Energická trieda A+ zabezpečí úsporu energie až 20% viac ako trieda A.

Parametre produktu

Parametre produktu

Značka Teka
Farba Čierne sklo
Umiestnenie Vstavané
Gril Áno