Moderný nábytok, spotrebiče a doplnky pre moderný domov

Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 860 P MAESTRO, čierne sklo

  • Vstavaná, pyrolytická, multifunkčná rúra na pečenie TEKAHLB 860P MAESTRO, čierne sklo 1
  • Vstavaná, pyrolytická, multifunkčná rúra na pečenie TEKAHLB 860P MAESTRO, čierne sklo 2
  • Vstavaná, pyrolytická, multifunkčná rúra na pečenie TEKAHLB 860P MAESTRO, čierne sklo 3
  • Vstavaná, pyrolytická, multifunkčná rúra na pečenie TEKAHLB 860P MAESTRO, čierne sklo 4
Pyrolytická, multifunkčná rúra TEKA HLB 860 P MAESTRO, čierne sklo

Dostupnosť: Skladom

Kód produktu: 

RNP002

bez DPH: 629,17 € s DPH: 755,00 €

Vstavaná TEKA HLB 860 P 
5 ROKOV ZÁRUKA
- Farebné prevedenie- čierne sklo
- Čistý objem 70 l
- Osobný asistent: 20 predvolených receptov
- DualClean - 3 čistiace pyrolytické programy
- Čistiaci systém HydroClean PRO
- Energetická trieda A+
- Dotykový ovládací panel 4 TFT
- Sklopný maxi gril - Ovládače LED
- Teleskopické vodítka Plus

ALEBO
Popis

Detaily

  • KVALITU, KTORÚ POZNAŤ

Vstavaná, multifunkčná rúra na pečenie triedy MAESTRO vo farebnom prevedení čierne sklo, disponuje 18 funkciami pre pečenie, ktoré Vám zjednodušia život v kuchyni. Funkcie si  zvolíte na farebnom, dotykovom displeji TFT 4" s podsvietenými ovládačmi, ktorý poskytuje informácie, dokonalú kontrolu a presnosť pri príprave pokrmov. Celková kapacita je 70 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre pečenie. 

  • PRINCÍP PEČENIA S TURBOM

Pre rovnomerné šírenie horúceho vzduchu po celom vnútornom priestore rúry je využitý systém núteného prúdenia pozdĺž stien rúry. Sklon lopatiek na vrtuli ventilátora ženie vzduch vo vnútri rúry do boku cez kruhové výhrevné teleso vzduchovým prieduchom. Po postupnom odovzdaní tepla je vzduch opäť nasyvaný vrtuľou ventilátora pre opakovanie celého procesu.

  • FUNKČNOSŤ ENERGETICKY ÚSPORNE

SurroundTemp zaručuje rovnomerné rozloženie tepla, dokonca aj varenie na rôznych úrovniach. Doprajte si jedlá rovnomerne upečené a chrumkavé bez starostí. Správne upečené mäso a ryby z vnútra i z vonku? MeatProbe sa o to postará, pomocou úplnej kontroly teploty pečenia. S funkciou SlowCook, ktorá zabezpečí varenie pri nízkych otáčkach, rozmrazovanie, pečenie chleba, rýchle zahriatie, fermentáciu a to všetko energeticky a úsporne s funkciou ECO

  • JEDNODUCHÉ, RÝCHLE A EFEKTÍVNE ČISTENIE

Každodenná rutina čistenia? Pyrolýza alebo čistenie parou. Modely Teka DualClean majú všetko, čo potrebujete na čistenie rúry. Pre každodennú rutinu, systém Hydroclean, pomocná ruka na rýchle a efektívne čistenie s minimálnou spotrebou energie. Ak vaše posledné nedeľné rodinné jedlo s pečeným hovädzím mäsom bolo úspešné a potrebujete hĺbkové čistenie, môžete si vybrať spomedzi troch rôznych úrovní pyrolýzy. Jediným dotykom zredukujte popol znečistenia v rúre. Čistenie rúry nikdy nebolo také ľahké.

  • OSOBNÝ ASISTENT VARENIA?

Áno. Značka TEKA myslí naozaj na všetko. S funkciou Osobný asistent sa stane každý šéfkuchárom svojej kuchyne a vytvorí gurmánsky zážitok priamo u Vás doma. S možnosťou naprogramovaných receptov si zvolíte až z 20 medzinárodných receptov. 

  • ĎALŠIE FUNKCIE, KTORÉ PRISPEJÚ K DOKONALOSTI RÚRY

Vďaka širokej škále príslušenstva môžete variť šťavnaté jedlo na jednotlivých táckach alebo veľké kusy mäsa na mriežke. Teleskopické vodiace lišty s plným predĺžením. Úplná presnosť a úplná extrakcia s novými teleskopickými vodiacimi lištami, 100% podnos je extrahovaný, ktorý uľahčuje prístup k receptu. Dvierka so štyrmi sklami zaručujú vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. A systém SoftClose zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Určite privítate i možnosť detskej poistky.

Parametre produktu

Parametre produktu

Značka Teka
Farba Čierne sklo
Umiestnenie Vstavané
Gril Áno